Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

SLD w województwie łódzkim: żadnych koalicji z PiS

Gorący czas kampanii wyborczej już za nami, wiemy kogo wyborcy obdarzyli zaufaniem, a komu podziękowali. Nie jest to jednak koniec powyborczych emocji.

 

W województwach, powiatach i gminach trwają rozmowy koalicyjne, tymczasem Zarząd Wojewódzki SLD w województwie łódzkim, z przewodniczącym SLD w województwie łódzkim Tomaszem Trelą, wysłał jasny sygnał do struktur powiatowych: "żadnych koalicji z ugrupowaniami antydemokratycznymi, w tym z Prawem i Sprawiedliwością".

 

Podczas czwartkowego (25.10) posiedzenia Zarząd Wojewódzki SLD w województwie łódzkim jednogłośnie przyjął uchwałę, w której rekomenduje strukturom SLD w województwie łódzkim, by nie zawierać koalicji z ugrupowaniami antydemokratycznymi, takimi jak PiS, Kukiz15, Wolność w Samorządzie, Akcja Narodowa czy Wolni i Solidarni, a także nie popierać w drugiej turze wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast kandydatów pochodzących z tych ugrupowań.

 

TToKoalicji

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem