Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Szef SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela apeluje o udział w II turze wyborów samorządowych

Wielu mieszkańców województwa łódzkiego stoi wciąż przed ważnym wyborem. Już w niedzielę, 4 listopada odbędzie się II tura wyborów samorządowych, podczas której swojego włodarza wybiorą m.in. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska czy Zgierza.

 

Z apelem do wyborców Sojuszu Lewicy Demokratycznej wystąpił szef SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela i radny SLD w Sejmiku Województwa Łódzkiego Piotr Bors. Samorządowcy lewicy zaapelowali do wyborców i sympatyków SLD o udział w II turze wyborów samorządowych i wybór kandydatów, którzy gwarantują, że ich małe ojczyzny będą obywatelskie, praworządne i demokratyczne.

 

"Będziemy zawsze wspierać siły prodemokratyczne w drugiej turze wyborów w momencie, kiedy nie ma naszych kandydatów. W Zgierzu wspieramy i przekonujemy do kandydatury Agnieszki Hanajczyk. Tak powinno być też w Piotrkowie Trybunalskim i Zduńskiej Woli" - stwierdził Tomasz Trela, szef SLD w województwie łódzkim.

 

"Apelujemy do wszystkich naszych wyborców, żeby na to nie pozwolili. Żeby nie pozwolili, aby decyzje dotyczące ich chodnika, szkoły ich dzieci, czy autobusu miejskiego zapadały nie w ich gminach, a na Nowogrodzkiej" - dodał Piotr Bors radny Sejmiku Województwa Łódzkiego.

 

Przewodniczący Sojuszu w województwie łódzkim Tomasz Trela skierował też list otwarty do wyborców SLD, który publikujemy poniżej.

 

ListOtwartyTT

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem