Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kwestują, by ratować zabytkowe nagrobki. Do akcji włączają się także samorządowcy SLD

Każdego roku w okresie Wszystkich Świętych, na wielu cmentarzach w Polsce odbywają się kwesty, których celem jest ratowanie zabytkowych nagrobków. Nie inaczej jest w województwie łódzkim, gdzie w dużych i mniejszych miejscowościach odbywają się właśnie takie zbiórki.

 

Do akcji od lat włączają się samorządowcy i działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej w całym województwie łódzkim, którzy wspierają lokalną społeczność i organizacje dbające o zabytki i historię ich miejscowości.

 

W tegoroczne akcje włączyli się zarówno członkowie SLD z Łodzi, gdzie jak co roku kwestowano na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej, jak również samorządowcy lewicy z Pabianic, Zgierza i Piotrkowa Trybunalskiego. To właśnie w Piotrkowie od wielu lat akcję wspiera wiceprzewodniczący SLD w województwie łódzkim, były poseł i wicewojewoda Artur Ostrowski.

 

1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim1 listopada 2018 - Kwesty w województwie łódzkim

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem