Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Ciach: Trzeba ciężko pracować na pozycję SLD w społeczeństwie

Gościem czwartkowego programu "Rozmowa Dnia", na antenie telewizji NTL, był szef SLD w powiecie radomszczańskim Arkadiusz Ciach.

 

Tematem rozmowy było samorządowe i polityczne podsumowanie minionego roku, ocena wyborów samorządowych, a także sytuacja Sojuszu Lewicy Demokratycznej i jego plany na przyszłość zarówno w powiecie radomszczańskim, jak i w kraju.

 

Zachęcamy do obejrzenia programu, który dostępny jest tutaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem