Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Danuta Waniek jedynką SLD do sejmiku mazowieckiego z prawobrzeżnej Warszawy

Prof. Danuta Waniek w nadchodzących wyborach samorządowych będzie liderką listy SLD do sejmiku mazowieckiego z okręgu obejmującego prawobrzeżną Warszawę.

W latach 1991-2001 zasiadała w Sejmie reprezentując barwy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Przez dwa lata pełniła także funkcję szefowej kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, zaś w latach 2003-2005 kierowała Krajową Radą Radiofonii i Telewizji.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem