Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska jedynką SLD do sejmiku mazowieckiego z Warszawy

W nadchodzących wyborach samorządowych Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska będzie otwierać listę SLD do sejmiku mazowieckiego w okręgu obejmującym Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochotę, Wolę i Żoliborz.

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska jest prawniczką, członkinią zarządu krajowego SLD. W latach 2010-2011 zasiadała w Radzie Warszawy, a później w Sejmie (2011-2015)

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem