Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Rada powiatowa SLD w Otwocku zaprasza na spotkanie z prof. Środą

Rada Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Otwocku zaprasza na sptokanie: „Między nacjonalizmem a kosmopolityzmem”, w ramach Klubu Trybuny w Otwocku, które odbędzie się w środę 9 stycznia 2019 roku o godz. 18, w Kawiarnii „Klubowa”; ul. Poniatowskiego 1 /róg Andriollego/. 

Gościem spotkania będzie Profesor MAGDALENA ŚRODA - polska etyczka, filozofka, publicystka, feministka, doktor habilitowana nauk humanistycznych, profesor Uniwersytetu Warszawskiego. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem