Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Mieszkańcy Pruszkowa otrzymają 4000 książek, zaprasza Jan Górski & pruszkowskie SLD

Już 8 listopada, a następnie 12 i 13 tego miesiąca SLD rozda w Pruszkowie, wzorem lat minionych, książki w ramach akcji "Warto Czytać". Pierwsza akcja odbędzie się w Parku Potulickich w najbliższą sobotę (08.11) od godz. 8.30. Sobotnia impreza pokryje się z pierwszym zorganizowanym w Pruszkowie ParkRunem (start darmowego biegu o 9.00), w którym weźmie udział kandydat Jan Górski. Kolejne okazje, aby otrzymać darmową lekturę, nadarzą się w środę 12.11 w okolicach stacji PKP w Pruszkowie oraz 13.11 (czwartek) przy stacji WKD Pruszków. W obydwu przypadkach początek akcji "Warto Czytać" rozpocznie się o godzinie 15.00.

W każdej z trzech imprez udział od początku do końca weźmie kandydat SLD na prezydenta Pruszkowa Jan Górski. Książki będą rozdawane również przez innych kandydatów SLD z Pruszkowa. Przyjdź i odbierz lekturę na długie listopadowe wieczory. Dostępnych będzie ok. 50 tytułów a wśród nich: piękne ilustrowane atlasy w twardej okładce "Podróże Jana Pawła II", przedruk XIII-wiecznego dzieła "Ogród rozkoszy", "Mikołaj Kopernik - Gdy Ziemia stała się planetą", thriller "Dziewiąta Symfonia" Josepha Gelineka, "Historia XIX i XX wieku", czy powieść Amelie Nothomb "Z pokorą i uniżeniem". Łączna wartość detaliczna książek, które zostaną rozdane to ok. 55 tys zł. Przyjdź i odbierz swoją!

Zapraszamy
SLD Pruszków

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem