Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Jan Górski - kim jest kandydat na prezydenta Pruszkowa

Nazywam się Jan Górski. Mam 27 lat. Pracuję od 18 roku życia. Skończyłem wyższe studia w Anglii. Wróciłem, bo mówię i myślę po polsku. Wróciłem do Polski i do Pruszkowa.

Codziennie, jak większość z nas, dojeżdżam do pracy do Warszawy. Dlatego chcę dobrej komunikacji z Pruszkowa do stolicy. Wolałbym oczywiście pracować tam gdzie mieszkam. Dlatego chcę nowych miejsc pracy – przede wszystkim dla tych, którym najtrudniej je znaleźć: dla młodych i osób po 50-tce.

Myślę o założeniu rodziny. Dlatego chcę więcej miejsc w pruszkowskich przedszkolach, ułatwień dla rodziców, godnego życia dla dziadków. Jestem doktorantem na Uniwersytecie Warszawskim. Moim hobby jest udział w maratonach. Traktuję start w wyborach na prezydenta Pruszkowa jako początek maratonu mojej pracy na rzecz miasta (przy okazji zapraszam wszystkich 8 listopada na darmowy bieg "Parkrun" w Pruszkowie).

CHCĘ BYĆ PREZYDENTEM NASZEGO MIASTA. PROSZĘ O WASZE POPARCIE.
NAJNOWSZA SONDA WYBORCZA DAJE MI 2 MEJSCE W WYŚCIGU PREZYDENCKIM.

Jesli tak jak ja pragniesz zmiany w Pruszkowie na lepsze nie zmarnuj sowjego glosu.

Głosuj na lidera zmian w Pruszkowie!

NAJWAŻNIEJSZE:

  • NOWE MIEJSCA PRACY – stwórzmy więcej miejsc pracy u siebie w Pruszkowie.
  • NOWE ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE – m.in. poszerzenie wjazdu do Al. Jerozolimskich, stałe połączenie ZTM z Pruszkowa do Warszawy (karta miejska), przejazdy WKD na warszawską kartę miejską, obwodnica Pruszkowa.
  • ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY PODWYŻSZAJĄCEJ KOMFORT ZAMIESZKANIA – więcej usług dla mieszkańców i poszerzenie oferty kulturalno-rozrywkowej.
  • PRZEDSZKOLA, SZKOŁY i LECZNICTWO – m.in. zwiększenie liczby miejsc w przedszkolach i wsparcie dla pruszkowskich szkół i placówek medycznych.
  • SPOKOJNA JESIEŃ ŻYCIA – obniżenie lokalnych kosztów utrzymania się emerytów i rencistów.
  • ROZWÓJ SPORTU, REKREACJI I STUDIÓW W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ w Pruszkowie - lepsze wykorzystanie istniejących obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz zaplecza naukowo-dydaktycznego.

KONTAKT

  • tel.: 667 790 755
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • facebook: https://www.facebook.com/jan.gorski1

Linki do strony:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem