Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Rozenek: PiS urządził sobie z państwa prywatny folwark

- Państwo PiS charakteryzuje się tym, iż dla swoich potrafi być bardzo, bardzo hojne. A miało być tak skromnie, prezes Kaczyński mówił, że będzie uczciwie i skromnie – a nie jest ani uczciwie, ani skromnie – powiedział Andrzej Rozenek w programie „Tak Jest”, komentując doniesienia mediów, iż urzędniczka NBP zarabia kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie.

- Na to wszystko patrzą nauczyciele, pielęgniarki, pracownicy wymiaru sprawiedliwości, a którzy teraz protestują, ponieważ otrzymują głodowe pensje – ocenił polityk SLD. - Urządziliście sobie z państwa prywatny folwark – dodał zwracając się do działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

Rozenek przypomniał listę działaczy PiS-u, którzy zatrudnieni w spółkach skarbu państwa zarabiali ogromne pieniądze, a których nie otrzymaliby bez politycznego umocowania. - Jesteście partią oszustów, co innego mówicie a co innego robicie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem