Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Żukowska o konferencji prasowej NBP: Krętactwo

- Konferencja prasowa była na żenującym poziomie, po co robić konferencję, jeśli nie ma się nic do powiedzenia. Ludzie nie lubią takiego krętactwa. Żenujące jest zasłanianie się tym, że to jest wypłacane z wypracowanego przez NBP zysku. Nie zmienia to faktu, że NBP jest instytucją publiczną. Jest zobowiązana do jawności – powiedziała Anna-Maria Żukowska w programie #RZECZoPOLITYCE, komentując sprawę wynagrodzenia dla dyrektorki departamentu komunikacji w NBP Martyny Wojciechowskiej, która - według "Gazety Wyborczej" - zarabia co najmniej 65 tys. zł.

Rzeczniczka prasowa SLD stwierdziła, iż w całej sprawie nie chodzi o to, jaki kolor włosów mają dyrektor departamentu komunikacji, czy szefowa gabinetu prezesa NBP Adama Glapińskiego, ani jak dbają o urodę, ani nawet o to jak wysokie jest ich wynagrodzenie, ale o to za co je otrzymują. - Jakie są ich obowiązki, jak je realizują, jaki zysk ma z tego NBP. To jest najistotniejsze. Nie interesuje mnie jak wyglądają i że są kobietami - podkreśliła Żukowska.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem