Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Wenderlich: Księża nie radzą sobie z czarnymi owcami w swoim środowisku

- Z moich rozmów z przyjaciółmi, którzy wciąż przyjmują księdza po kolędzie, wynika, iż oni nie chcą patriarchalności księdza, który mówi im co mają robić, jak mają żyć – powiedział Jerzy Wenderlich w programie „Tak Jest”, komentując relacje osób wierzących z duchownymi. - Dziś te kolędy wyglądają zupełnie inaczej, mają formę dialogu a wręcz są postulatywne, pojawia się również ton pretensji do księdza – podkreślił wiceprzewodniczący SLD.

- Księża nie radzą sobie z czarnymi owcami w swoim środowisku i to powoduje, iż jest odpływ od religijności oraz szacunku od księży – ocenił Wenderlich.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem