Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Balt: Chciałbym, aby służby pracowały w ciszy

– Ktoś chciał się pochwalić w mediach, profesjonalne służby starają się obserwować i wpływać na informacje, które tacy ludzie przekazują – powiedział Marek Balt w programie „Woronicza 17”, komentując sprawę zatrzymania dwóch osób podejrzanych o szpiegostwo.

– Fakt zatrzymania został ujawniony zbyt wcześnie lub też podjęta została decyzja polityczna – podkreślił wiceprzewodniczący SLD.

– Chciałbym, aby służby pracowały w ciszy, a nie chwaliły się w telewizji swoimi dokonaniami – podsumował Balt. – A czy był to sukces to czas pokaże – dodał.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem